Fotografie ze zasedání

S potěšením oznamujeme, že parlament funguje ku prospěchu žáků a během prvních měsíců se noví zástupci skvěle zapracovali. Rády bychom ocenily přístup zúčastněných a vážíme se jejich návrhů / podnětů a nápadů. Nejvíce si ceníme otevřenosti, která na schůzkách panuje a jedná se nám tedy příjemně.

Trošku pokulhává účast zástupců 6.A, kde jeden odešel ze školy. V blízké době proběhne volba náhradníka.

Jen tak dále, parlamentáři, ať jsou naše zasedání prospěšná spolupráci mezi žáky, kantory a pro chod školy samotné.

aktualizováno: 13.2.2018 14:07:49 autor: Mgr. Eliška Kalová