Anglická olympiáda

Kategorie:

• I.A  (do 7. třídy ZŠ)
  • II.A (8. a 9. třídy ZŠ)

ŠKOLNÍ KOLO: všichni žáci daných kategorií vypracovali v první části písemné zadání. Po vyhodnocení byli známi čtyři vítězové, a to Jakub Rohlíček, Abdelkarim Hammadi, Samuel Suchopa a Hong Trang Quachová, kteří postoupili do druhé části – do ústního kola.

Sedmák Rohlíček a osmák Hammadi postoupili s nejlepším ústním projevem do vyššího kola soutěže.

OKRESNÍ KOLO: ve čtvrtek 8. února 2018 se na 4. ZŠ Kladno v Norské ulici předvedl Jakub Rohlíček, který se umístil na úžasném 6. místě z celkových 21 soutěžících ve své kategorii. Gratulace a jistě dobrá zkušenost na olympiády v příštích letech!!

aktualizováno: 12.3.2018 14:03:53 autor: Administrátor