Návštěva předškoláčků z MŠ Divadelní a MŠ Plzeňská

Ve dnech 13. a 14. 2. nás navštívili předškoláčci z MŠ Divadelní a MŠ Plzeňská, aby se podívali na výuku matematiky a českého jazyka. Ukázali jsme, jak umíme krásně číst, rozkládat slova na hlásky, poznáme geometrická tělesa a tvary. Malí se zapojili do slovního fotbalu, určování první hlásky, práce s ICT tabulí v matematice a vyprávění pohádky o Smolíčkovi. Zarecitovali jsme sérii básniček a za svoji snaživost si děti z mateřských škol odnesly omalovánku opičky. Všechny děti byly velmi aktivní a šikovné.

aktualizováno: 14.2.2018 16:36:51 autor: Mgr. Jana Klímová