Projektový den - Den naruby

Modlitby před výukou a po výuce jako v roce 1918, psaní inkoustem, ukázky starých slabikářů a historických učebních pomůcek, 50 let staré obrazy o pravěku, to vše provázelo žáky 3. vyučovací hodinu při projektovém dnu Výuka naruby. Paní učitelka s paní asistentkou se oblékly dobově (krajkové halenky), schovaly se zajímavé názorné pomůcky, při psaní se používala pouze obyčejná tabule (nikoliv ICT) a zavedla se přísná pravidla a frontální vyučování. Zajímavá byla závěrečná reflexe od dětí - řád a ruce za zády  se dětem nejen líbily, ale chtěly by si vše zopakovat.

aktualizováno: 31.3.2018 12:32:53 autor: Mgr. Jana Klímová