Atletické dopoledne pro žáky 1. stupně

Dnešní den se nesl ve znamení atletického čtyřboje,  který se konal na Sletišti Kladno. Takovou akci si naše 2. A nemohla nechat ujít, vždyť jsme se na ni také o tělesnou výchovu pilně připravovali.  Malou ochutnávku z akce přinášíme v podobě fotografií. S dosaženými výsledky jsme spokojeni a naše paní učitelka je na nás velice hrdá. Nyní se těšíme na vyhodnocení.

Sportu zdar!

PS: Chtěli bychom poděkovat naší bývalé paní učitelce Sedláčkové, za skvělou průpravu z první třídy pro náš dnešní den.  A rodičům za pomoc.

aktualizováno: 22.9.2017 17:31:08 autor: Mgr. Eva Růžičková