skola-nadpis3.png (1)
schoolgrad.png obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten

Ještě poslední týden druháčky..

V pondělí se uskutečnil turnaj ve vybíjené, kde jsme se postavili silnému soupeři 2. B. Zápas byl do poslední chvíle velmi napínavý. A ač jsme skončili na druhém místě, hru jsme si všichni velmi užili. 

Další dny nás čekalo vybírání učebnic a rozdávání učebnic 3. třídy. Přesto jsme si našli chvilky, na strávení hezkých společných chvil, stále ještě jako druháčci. 

Nástěnky jsme si vyzdobili našimi výtvory. Na obláčky si napsali a popovídali o tom, na co se těšíme nejvíce o prázdninách. Ale také si pohovořili o tom, co se nám ve druhé třídě líbilo a na čem by naopak bylo potřeba zapracovat. 

A jelikož dnes nebylo zrovna příznivé počasí na venkovní hry, našli jsme si jinou zábavu a to pomocí karet Imaglee, prostřednictvím niž se dají hrát spoustu her. My zatím zvolili vyprávění příběhů dle obrázků. Nakonec na nás čekalo vysvědčení - Děti na startu. 

2. A

 
aktualizováno: 28.6.2018 17:53:52 autor: Mgr. Eva Růžičková