Volby do Žákovského parlamentu, příprava na atletické dopoledne.

Dnes nás čekal důležitý úkol a to ,,VOLBY DO ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU". Nejprve bylo nutné vybrat ze třídy 4 dobrovolníky, kteří by byli ochotni kandidovat a reprezentovat naši třídu. O poslední hodinu nás navštívila paní učitelka Knopová, která nám vysvětlila průběh voleb. Každý z nás dostal hlasovací lístek, který po anonymním vyplnění vhodil do urny. Ze čtyř kandidátů postoupí pouze dva, kteří budou jednat za naši třídu.

Už se těšíme na výsledky. :)

Zítra nás čeká Atletické dopoledne, na které jsme se pilně o tělesnou výchovu s paní učitelkou připravovali. Držte nám palce ať se nám zítra daří a počasí přeje.

Vaše 2. A

aktualizováno: 21.9.2017 15:32:18 autor: Mgr. Eva Růžičková