Začínají prázdniny ...

Dnes jsme se naposledy rozloučili s druhou třídou.

Rozdávalo se nejen vysvědčení, ale také odměny za logo Vášky. Vyhodnotili jsme si naše čtenáře, 3 z nejlepších byli odměněny knížkou. Také jsme ocenili dva žáky za jejich vzornou přípravu na vyučování a jedenáct z nás dostalo rytířský pochvalný list. Nakonec jsme se rozloučili naší Rytířskou písničkou. Někteří z nás si poplakali, ale my víme, že se na sebe budeme všichni těšit ve 3. třídě.

2. A

Chtěla bych poděkovat všem rodičům a dětem za krásné květiny a dárečky. Užijte si prázdniny a v září zase na viděnou.

S pozdravem tř. uč. Růžičková

aktualizováno: 29.6.2018 14:54:43 autor: Mgr. Eva Růžičková