Pasování prvňáčků na čtenáře

V pátek 2. 6. jsme byli slavnostně pasováni na čtenáře! Zúčastnili jsme se projektu Městské knihovny v Kladně Poprvé do školy-Poprvé do knihovny-Pasování prvňáků na čtenáře. Všechny děti prokázaly své čtenářské dovednosti. A dnes za přítomnosti rodičů a prarodičů mohly složit Slib čtenáře. Z knihovny odcházeli dojatí rodiče a spokojení žáci. Ti si navíc domů odnášeli knihu, Osvědčení o pasování (na jeho základě po předložení v knihovně jim bude vydán čtenářský průkaz s roční registrací zdarma) a volnou vstupenku do divadla.

aktualizováno: 2.6.2017 13:24:45 autor: Mgr. Irena Paulová