Čtení s noclehem

V pátek 23.3. se někteří z naší třídy zúčastnili akce pro 1.stupeň nazvané Čtení s noclehem. V 18 hod. jsme se sešli ve třídě, uložili jsme si zde své věci na spaní a přemístili se do tělocvičny, kde pro nás paní učitelky připravily zábavný program. Ve skupinách jsme plnili různé úkoly a za ně získávali body. Po skončení jsme se šli do třídy navečeřet. Pochutnali jsme si na dobré pizze, pečivu s pomazánkou a čaji. Po večeři proběhlo v tělocvičně vyhlášení soutěží. Po večerní hygieně jsme se uložili do svých spacáčků a poslouchali pohádky, které nám četla naše paní učitelka. Ve 21,30 byla večerka. Bylo to pro nás velké vzrušení a tak se nám nedařilo hned usnout. Nakonec jsme všichni sladce usnuli a spali až do rána. Po budíčku a výborné snídani jsme si pobalili věci, uklidili třídu a v 8 hodin si nás vyzvedli rodiče. Už se těšíme na další podobné zázitky :-)

aktualizováno: 25.3.2018 20:55:40 autor: Mgr. Michaela Kubíková