Noviny

Noviny nejsou jenom na čtení… O tom se přesvědčily děti I. A. Noviny je provázely celou hodinu tělesné výchovy. Využily je při běhání, skákání, posilování i protahování. V oblečení z novin jsme uspořádali módní přehlídku i jsme si zatančili. A protože letošní zima nepřeje sněhovým podmínkám- užily si děti pořádnou novinovou koulovačku. A pak plná tělocvična sněhu, tedy rozcupovaných novin….Tento problém během dvou minut vyřešila soutěž mezi chlapci a děvčaty ve sběru papíru. Všichni zvítězili. Ale důležité je, že se všichni po celou hodinu dobře bavili.

aktualizováno: 11.9.2017 6:00:53 autor: Mgr. Michaela Kubíková