Pasování dětí na čtenáře

V pondělí 30.5.2016 se uskutečnila třetí návštěva knihovny. Již nás očekávala naše průvodkyně předchozích lekcí-knihovnice paní Hantáková se sovou Rozárkou. Přišli nás podpořit také někteří rodiče a prarodiče. Děti byly po složení slibu pasovány na čtenáře panem Ing. Petrem Kubicou, ředitelem Městské knihovny Kladno. Certifikát o pasování spolu s knižní odměnou malým čtenářů předávala ředitelka školy Mgr. Vladimíra Hamousová. Jako poděkování zahrály děti krátkou pohádku. Slavnostní pasování se všem zúčastněným moc líbilo a děti se těší, až si přijdou vypůjčit svoji první knihu.

aktualizováno: 11.9.2017 6:00:53 autor: Mgr. Michaela Kubíková