Únorové čtení s rodiči

Po dlouhé době jsme zase pozvali rodiče do školy na dvě hodiny plné čtení. První hodinu nám četli dospěláci a druhou hodinu jsme ukázali my, jak jsme se zlepšili ve čtení. Hodiny jsme prokládali písničkami a hrou, do které jsme zapojili i rodiče. Úkolem bylo najít k sobě druhou pohádkovou dvojici, aniž bychom řekli, jak se jmenujeme. A všem se to podařilo. Pro velký úspěch jsme si hru zopakovali i na závěr.

Moc děkujeme všem maminkám, babičkám a tetičkám, které nás navštívily a přinesly nám mimo jiné i pěkné dárečky.

aktualizováno: 26.2.2017 17:03:15 autor: Mgr. Michaela Machová