Advent ve 2.B

Adventní výzdoba

Paní učitelka nám připravila adventní věnec a kalendář z perníčků, na kterém odpočítáváme dny do Vánoc. Paní Valuchová nám s Honzíkem také vyrobila adventní věnec (v mimoňovských barvách) a navíc i krásný věnec na dveře. My jsme si k tomu ještě vytvořili vánoční stromečky z ruliček.

Mikuláš

Mikuláš s čerty a anděly dorazili i k nám do třídy. Kupodivu si čerti nikoho neodnesli a všichni jsme dostali sladkou odměnu.

Ve třídě jsme si udělali na jedné nástěnce krásné peklíčko a druhou nástěnkou se snažíme přivolat další sníh, abychom se mohli jít konečně koulovat...

aktualizováno: 7.12.2015 21:34:38 autor: Mgr. Michaela Machová