Adventní trhy 15. 12.

V úterý 15. 12. jsme se už skoro vůbec neučili, místo toho jsme vyrazili na Kladenské Vánoce na Náměstí starosty Pavla a spoustu jsme toho zažili. A co třeba?

• Po cestě jsme se zastavovali u významných kladenských památek, které jsme se učili pojmenovávat. Náš fotograf Kubíček je pro nás i vyfotil.
  • Prošli jsme si adventní trhy, podívali se na vánoční stromeček.
  • Zúčastnili se projektu EKO-KOM "Třídění je hra", kde jsme si zopakovali, jak třídíme odpad a za splněné úkoly jsme dokonce vyhráli různé ceny.
  • Navštívili jsme Ježíškovu dílnu a vlastnoručně si vyrobili krásné vánoční květináče.

aktualizováno: 2.1.2016 12:45:14 autor: Mgr. Michaela Machová