Volby do žákovského parlamentu + poděkování

Dne 30. 9. jsme se skoro všichni zúčastnili voleb do žákovského parlamentu. Volby měly všechny náležitosti jako volby „skutečné“. Museli jsme se prokázat dokladem totožnosti – notýskem, dostali jsme obálku a volební lístek s kandidáty, na kterém jsme si v soukromí za plentou zakroužkovali svého favorita. Poté jsme lístek vložili do obálky a vhodili do urny.

Za naši třídu kandidovali ti nejzodpovědnější z nás, které jsme si sami vybrali – Adélka, Kristian, Kubík a Natálka L. Výsledky byly velmi těsné a kdo ví, jak by dopadly, kdyby přišli volit i ti z nás, co na to zapomněli.

Kristian získal 6 hlasů, Adélka s Natálkou po 4 hlasech a Kubík to uzavřel 3 hlasy. Náš nový parlamentář Kristian zodpovědně přemýšlel, jakého si zvolit zástupce a pomocníka. Nenechal se zviklat spolužáky, že je „trapný“ pracovat s holkou, a vybral si stejně tak zodpovědnou Natálku.

Těšíme se na spolupráci se zástupci dalších tříd a na společné události, které jistě naplánujeme!

Dále bychom rádi moc poděkovali šikovnému Honzíkovi V. a jeho mamince, kteří nám vyrobili nádherný věnec, a přispěli tak k podzimní výzdobě naší třídy!

aktualizováno: 7.10.2015 16:14:45 autor: Mgr. Michaela Machová