IX. třída

stín

Akce v listopadu 2017

V listopadu se stále něco děje.

Minulý týden proběhlo testování matematické gramotnosti, při kterém jsme se pořádně zapotili, uvidíme, jaké budou výsledky.

Pokračuje nacvičování na vánoční vystoupení, jako deváťáci si nechceme udělat ostudu, proto nenecháváme nic náhodě a pečlivě trénujeme. Také jsme si (konečně) objednali třídní mikiny!!

A příští týden nás také čeká spousta zajímavých akcí - vzdělávací program Krkavcovití a také beseda o kyberšikaně, což je určitě důležité a diskutované téma. Už se můžete těšit na podrobnosti!!!

Ve čtvrtek čekají nás a naše rodiče třídní schůzky, kde budeme od třídní určitě jen chváleni :) No, možná všichni tak úplně ne.....

aktualizováno: 19.11.2017 23:11:28 autor: Mgr. Miroslava Klosová