IX. třída

stín

Co nového v říjnu?

Říjen je nabitý mnoha akcemi.

Proběhly volby do žákovského parlamentu, za naši třídu byli zvoleni Terka Quachová a Sabina Franková, které budou určitě velkým přínosem.

Vznikl ekotým, který vede Mgr. Primas, a v něm nás budou zastupovat Kačka Lapáčková a Honza Průša, kteří mají o tuto problematiku velký zájem.

Usilovně vybíráme střední školy a učiliště, ne všichni už máme jasno, kam dále, jsme si ale vědomi, že to je důležitý krok v našem životě.

Vybíráme také třídní mikiny a zatím se zdá, že vítězí (optimistická!!) černá barva:).

A v neposlední řadě připravujeme halloweenské odpoledne, večer a noc a jen doufáme, že vše dobře dopadne a neuděláme si ostudu! Držte nám palce...

aktualizováno: 22.10.2017 21:07:54 autor: Mgr. Miroslava Klosová