IX. třída

stín

Den jazyků

25.9. 2017 proběhl na naší škole celoškolní projekt Den jazyků.

Nejprve jsme se v pátek 22. 9. při hodině AJ  pečlivě připravovali. Zjistili jsme, s kterým spolužákem z 2. stupně budeme spolupracovat a které téma budeme zpracovávat, a začali jsme si svou práci plánovat.

V pondělí 25. 9. pak proběhl projekt, v kterém jsme se jako vždy dozvěděli mnoho nového. Tvořili jsme křížovky  a kvízy v cizím jazyce, hledali jsme informace o reáliích, kultuře, sportu a zvycích jiných zemí apod. Kromě toho bylo důležité i to, že jsme pracovali v týmu, museli jsme si tedy práci rozdělit, diskutovat o návrzích jednotlivých členů týmu - i to je na projektových dnech velmi přínosné a důležité.

My jako deváťáci jsme často skupiny vedli, byli jsme oporou mladším spolužákům, kteří sami naši práci v následné reflexi hodnotili velmi kladně.

aktualizováno: 1.10.2017 11:59:24 autor: Mgr. Miroslava Klosová