IX. třída

stín

První pomoc - červen 2018

Po náročných obhajobách ročníkových prací se (nejen) deváťáci vydali 14. 6. 2018 na nám. Starosty Pavla, kde se již tradičně konala preventivní akce První pomoc, kde se děti učily pravidla při poskytování první pomoci - masáž srdce, stabilizovanou polohu, jak správně podávat informace při volání na linku záchranky, dozvěděli se něco o vybavení policisty, hasičského vozu, sanitky, naučili se obvazovat rány atd. Viděli jsme i zásah policistů a záchranky, i když jen cvičný.

Ve škole jsme pak ještě vše probrali a písemně zpracovali, aby se všechny poznatky upevnily.

aktualizováno: 21.6.2018 21:43:04 autor: Mgr. Miroslava Klosová