IX. třída

stín

Rozloučení na schodech 29.6. 2018

V pátek 29. 6. 2018 se deváťáci již tradičně rozloučili s naší školou na schodech. V krátkých proslovech poděkovali všem učitelům, na památku dostali pamětní listy a stužky se jmény. Poslední focení na hřišti bylo veselé i dojemné, v poledne se ještě většina sešla na obědě i s některými -teď už bývalými - učiteli.

Ukončili tím jednu etapu svého života, na další cestu krátké přání: vykročte do světa dospěláků tou správnou nohou, žijte tak, abyste se za sebe nemuseli nikdy stydět, a když uděláte chybu, nebojte se říct „promiň“. Jděte životem se vztyčenou hlavou a otevřeným srdcem, neztraťte schopnost upřímně se smát i plakat a neubližujte těm, kteří vás mají rádi. Hodně štěstí.

Budete mi chybět. MK

aktualizováno: 29.6.2018 19:39:05 autor: Mgr. Miroslava Klosová