IX. třída

stín

Zdeněk Miler a Krteček

Ve středu 29. 11. 2017 jsme všichni vzpomínali na Zdeňka Milera, který navštěvoval naši školu a dětem nejen v naší republice přinesl spostu radosti s pohádkami o Krtečkovi a jeho přátelích. Děti se dozvěděly zajímavosti o životě a tvorbě Z. Milera a nakonec je čekal kvíz, kde si mohly ověřit, co si zapamatovaly. Na chodbě byla výstavka s plyšovými krtečky, knížkami a rúznými předměty s motivem krtečka.

Deváťáci měli ještě speciální úkol - složit o Krtečkovi krátkou básničku. Na ukázku několik z nich:

aktualizováno: 3.12.2017 20:37:55 autor: Mgr. Miroslava Klosová