Halloween 25.10.2017

Paní učitelka Šeršeňová nám vyzdobila třídu výtvory, které společně s dětmi vyráběla ve výtvarné výchově. Moc děkujeme!

Když je třída připravena, Halloween může začít. Ve středu 25.10. jsme se společně se všemi strašidly sešli v tělocvičně naší školy. Účast byla hojná.

Mezi všemi těmi obludami jsem se snažila najít a vyfotit žáky páté třídy, ale někdy bylo dosti náročné je poznat a někteří měli plné ruce práce

se strašením, tak ani na fotku nezapózovali. Níže se můžete podívat na moje úlovky.

Věřím, že si všichni rej strašidel užili stejně jako já. Děkuji, že jste přišli!

aktualizováno: 29.10.2017 16:39:01 autor: Mgr. Lucie Novotná