Anglické divadlo

7. listopadu 2017 proběhlo ve škole divadelní představení Love in the Jeans Department mezinárodní divadelní a vzdělávací společnosti The Bear Educational Theatre. Toto divadlo se specializuje na výuku angličtiny formou interaktivních divadelních představení.
Na 2. stupni bylo představení zahájeno workshopem, kde žáci hovořili s herci a prošli slovní zásobu i spojení užité ve scénáři. Herci žáky dovedli pěkně zaktivizovat a zapojit, tudíž aktivně vnímali cizí jazyk. Představení probíhalo formou komunikace herců s dětmi a bylo velmi zábavné. Žáci se tak mohli ujistit o znalostech, které mají v anglickém jazyce.
Díky tomuto interaktivnímu představení v angličtině byl žákům poskytnut neobvyklý, pozitivní a motivující naučný zážitek a zároveň posloužilo jako propojení s reálným životem, čehož si ceníme nejvíce.

aktualizováno: 12.11.2017 21:46:52 autor: Mgr. Veronika Siveková