Byli jsme v kině

V loňském školním roce jsme četli jako mimočítankovou četbu knihu

Roalda Dahla - Obr Dobr.

Dnes jsme společně po škole vyrazili do kina na film, který byl podle této knihy zfilmován. Zajímalo nás, zda-li knihu, která se nám tolik líbila, poznáme i ve filmu. Film byl úžasný. Byly chvíle, kdy jsme se smáli i chvíle, kdy jsme byli dojatí.

V kině nás bylo hodně. Přidala se k nám naše paní učitelka, paní učitelka Míša, některé maminky a mladší sestry našich spolužáků.Nejdříve jsme si koupili lístky, popcorn, pití a po té jsme se nechali unášet dojemným příběhem o Sofii, dobrotivém obru a anglické královně.

Na tento den budeme ještě dlouho vzpomínat.

aktualizováno: 5.9.2017 17:04:24 autor: Administrátor