Kdybych se stal(a) králíkem...

Terka Hálová

Byla bych taková malá chlupatá roztomilá koule. Byla bych králíček, který by vynalezl létající zajíčkomobil. (u lidí auto). Jmenovala bych se Růženka. Byla bych laskavá a optimistická. Asi bych nemohla být učitelkou, protože nejsem králík obecný, ale neobecný. Bydlela bych v přerostlé modré jahůdce. Jezdila bych na skejtu. Takovej rebel králík. A byla bych trochu negramotná.:-)

Áďa Stržanovská

No...kdybych byla králík, tak bych určitě byla bílo hnědo flekatá a jmenovala bych se Sisi. Celý den bych se povalovala v kleci a nebo na gauči. (kdyby nikdo nebyl doma.) Jedla bych mrkev a salát (jen škoda, že ne čokoládu)-to králíček nejí, to mu smrdí...Ale kdyby existovala práce pro králíky, tak bych určitě byla kadeřnice a zamotávala ouška do copánků.

Vašek Blumel

O Velikonoce bych chodil s pomlázkou a koledoval bych. Taky bych někdy ukradl nějakou tu mrkev(ale pssst, to se nesmí vůbec nikdo dozvědět). A taky bych se smál dětem, které právě jdou do školy a já bych byl doma ha ha ha.

Viktor Pavluv

Já bych byl králík se železnýma zubama a utekl bych z klece. Napřed bych si něco ulovil, abych přežil. Potom bych šel rozkousat nějakou malou budovu, např. malý krámek. Až bych byl vyspělejší, pustil bych se do velkých věcí, např. paneláku a pak už bych se zmocnil celé planety.

Ester Feková

Kdybych se stala králíkem, bylo by to boží. Chtěla bych být králíkem, protože králíci jsou krásní. Jmenovala bych se Naty. Měla bych černou barvu a modré oči a hodně bych papala. Chtěla bych mít hodného páníčka, kterému bych nelezla na nervy a který by mě rád hladil.

Kristýna Rácová

Já bych byla králík Mydlinka. Byla bych růžová a měla bych zlaté packy. Byla bych královna králíků. Nosila bych korunku a šperky, měla bych zámek a služebnictvo a spoustu dětí. Dcera by se jmenovala Bambulka, syn Mišpulín, další dcera Muflinka a poslední syn Pindík.

Žaneta Homolková

Kdybych se stala králíkem, tak bych určitě chtěla být hezká. Chtěla bych mít dlouhé uši a jmenovala bych se Chlupáček. Chtěla bych mít svoji klec a hlavně hodné páníčky. V kleci hračky, pití a jídlo. Přála bych si, aby se o mě starali, dávali mi pamlsky a hráli si se mnou. A ještě bych chtěla být malinká a roztomilá.

Bára Kóňová

Já bych byla určitě malý tlustý králíček. Pořád bych spala a papala a až bych byla vykrmená, skončila bych na pekáči u naší bábinky...tak to teda ne, radši budu skákat po trávě a bude mi líp! ha há!

Kačka Pospíšilová

Já bych byla raději zajícem. Byla bych šedá chundelatá koule plná chlupů s hnědými flíčky a jeden velký hnědý flek bych měla přes oko. Jmenovala bych se asi Koulička. Zdravě bych jedla, hodně běhala, skákala a byla bych cestovatelka.

Kuba Smažík

Jmenoval bych se Čertík Bertík. Nejdříve bych pořád zmateně hopkal po kleci sem a tam. Začal bych pít z krmítek a ochutnávat jídlo. Kouknul bych se do zrcadla, jestli mám ocásek a dlouhá ouška a potom bych šel spát...tak dobrou!

aktualizováno: 5.9.2017 17:04:23 autor: Administrátor