Lezecká stěna

Blíží se konec školního roku. Včera jsme vybírali učebnice a dnes jsme šli za odměnu - vítězství v soutěži tříd ve sběru papíru - na lezeckou stěnu v objektu bývalé Poldi. Většina z nás zde byla poprvé, nicméně lezli jsme všichni a nejméně polovina z nás se vyšplhala až nahoru. Asi nejtěžší bylo překonat strach při sestupu, pustit se stěny, sednout si do jištění a odrážet se nohama o stěnu. Ale jde o poprvé. Na podruhé to bylo jednodušší...všechno se dá naučit...zítra dostaneme učebnice do šesté třídy a ve čtvrtek jdeme na poslední společnou akci - opékat buřty :-)

aktualizováno: 5.9.2017 17:04:24 autor: Administrátor