Moje dobré a špatné vlastnosti-sebehodnocení-sloh

Kačka Pospíšilová

Jsem pracovitá, protože pomáhám sestře s její tříletou dcerou a mamce s vařením. Taky umím být hodná na lidi, protože se snažím jim pomáhat a ulehčovat práci. Taky doučuji moji sousedku, aby měla lepší známky. Mojí špatnou vlastností je zapomnětlivost, protože někdy zapomínám domácí úkoly. Taky tam patří provokace a občas zalžu, abych nedostala výprask.

Áďa Stržanovská

Umím být lakomá, žárlivá a závistivá. Myslím si to, protože opravdu často závidím třeba obědy ve škole těm, kteří mají to dobré a já to, co nejím. Mezi mé dobré vlastnosti, (kterých je trochu víc), patří: jsem kamarádská, občas hodná a trpělivá.

Azíz Hammadi

Jsem hodný na lidi, všude pozdravím, rád si popovídám, neukončuji sám od sebe rozhovor a vždy pomůžu. Ani moc nelžu, když něco udělám, sám se přiznám. Jsem vtipný, i když nemám smysl pro humor a ne všechny vtipy pochopím, umím se docela pobavit. Konec chválení, teď z té druhé strany...jsem líný. Denně trávím tři hodiny na gymnastice a doma jsem pak jak medvěd při zimním spánku. Moc si nevěřím a na závodech to pak podle toho vypadá. Všechno odkládám a potom se stává, že úkol píšu pozdě večer nebo až ráno.

Filip Kozák

Mezi mé dobré vlastnosti patří bláznivost. Často vymýšlím blbosti. Jsem kamarádský, vycházím s lidmi, jsem pracovitý a rád pomáhám. Mezi mé špatné vlastnosti patří zlobivost, protože dělám věci, které bych dělat neměl, umím se vztekat, naštvat se a rozčílit se.

Kačka Kochová

Jsem pracovitá, protože už od malička ráda mamce pomáhám uklízet. Taky jsem vytrvalá, protože s mamkou chodím na túry a pochody. Ale mám i špatné vlastnosti, jako je třeba drzost. Stále někoho provokuji, ale vůbec nevím proč. Někdy si říkám, jestli to chci vůbec měnit a asi ne. Já už jsem si asi zvykla na všechny moje vlastnosti, a tak to tak zůstane.

Áďa Maliková

Jsem často protivná, protože jsem unavená. Bývám líná, jednou jsem proležela skoro celý den. Jsem pracovitá, protože mě to baví. Chodím ven venčit psy, myju nádobí, čistím skřínky od prachu. Sama umím udělat piškot s banánem politý čokoládou, umím udělat pohár. Jsem taky hodně ukecaná.

Terka Hálová

Čauky! Už jsem tady zas! Mno... Máme napsat o svých vlastnostech. Jdeme na to! :-) Za prvé nejsem sobec. Ráda se rozdělím. Mám staršího bratra a musíme se dělit. Taky jsem kamarádská. Pak ráda pomáhám (teda když to umím). Nejčastěji pomáhám ve třídě Ádě S. a baví mě to. No a taky jsem takový blázínek. Holt s tím už nikdo nic neudělá. Mezi mé špatné vlastnosti patří lenost. A jsem hodně, ale hodně ukecaná. To je všechno! ( Je toho víc, ale bolí mě ruka). Čauky!

Roman Demeďuk

Ahoj, jsem Roman a dnes vám řeknu, jaké jsou mé dobré a špatné vlastnosti. Moje špatná vlastnost je, že mě každou chvíli někdo naštve, rozzuřím se, ale pak se uklidním. Taky jsem hodně na počítači, ale to už je v poho. Moje dobrá vlastnost je, že umím pomáhat a zeptat se, jestli někdo nepotřebuje pomoct. Taky jsem hodný a dokážu si ze sebe udělat legraci.

Martin Havel

Mé dobré vlastnosti: Jsem hodný a pracovitý. Pomáhám mámě a jsem na ni hodný. Mé špatné vlastnosti: Mám nízké sebevědomí. Občas zlobím a lezu všem na nervy.

Kačka Jansová

Moje špatná vlastnost je kupodivu velký pud sebezáchovy. Znamená to, že pořád před sebe dávám ruce, a proto chodím na judo, abych se svého špatného zlozvyku zbavila. Ale mám i dobré vlastnosti, třeba, když dodržuji časy a chodím raději všude dřív.

aktualizováno: 5.9.2017 17:04:23 autor: Administrátor