Moji kamarádi

KDO ZE TŘÍDY Z KLUKŮ A HOLEK PATŘÍ                                                                                   MEZI MÉ NEJLEPŠÍ KAMARÁDY A PROČ?

slohové práce, úvaha

Filip Kozák

Můj nejlepší kámoš je Viktor, protože je hodný, sympatický, kamarádský, nezlobí a je chytrý. Moje nejlepší kamarádka je Kačka K. Známe se od první třídy, je hodná, příjemná, se vším mi pomůže, všechno ví a umí a je vtipná. Občas spolu po škole chodíme ven.

Kačka Pospíšilová

Nejlepší kámoška je Kačka K. Sblížily jsme se, když jsem jela do Dubí za svojí mamkou a její mamka pracuje ve školce jako kuchařka. Chodily jsme si na zahradu do školky hrát a i jsme tam pekly buřty. Scházíme se často i během týdne po škole.  Z kluků je můj největší kámoš Filip K. Je přítel Káti K.,takže jsem se s Filipem skamarádila přes Káťu.

Martin Leubner

Mí nejlepší kamarádi jsou Viktor, Azíz, Fanda a Martin H. a Roman. Marťu s Romanem a Viktorem mám rád na prvním místě, protože vždy vše dodrží. Ale holky jsou na mě moc rychlé. Nejvíc se asi bavím s Míšou u zastávky. Sice mi připadá, že je na mě moc hrr...,ale venku je v poho.

Ester Feková

Z holek je moje nejlepší kamarádka Barča. Známe se od malička a máme hodně společnýho. Mám ji ráda. Je milá, přátelská a srandovní. Trošku spolu zlobíme. Z kluků bych jmenovala nejspíš Kubu. Je chytrej a vtipnej.

Viktor Pavluv

Mezi mé nejlepší kamarády patří Fanda, Martin L. a paní učitelka. S Fandou po škole skáčeme parkour, s Fandou a Martinem si hrajeme o přestávkách a s Martinem navíc věříme na duchy. Paní učitelku jsem si vybral, protože dobře učí, je hodná a vždycky to, co učí, pochopím.

Žanka Homolková

Moje nej kamarádky jsou Kačka K.,Terka H.,a Kristýna. Navštěvujeme se už od první třídy a svěřujeme se. Z kluků bych jmenovala Kubu, protože je milý a hodný a Viktora, protože je nejsrandovnější.

Fanda Mandel

Můj nejlepší kamarád je Viktor. S ním se bez problémů můžu na všem dohodnout. Z holek Terka H., protože je chytrá a má samé jedničky.

Míša Randisová

Mám ve třídě dvě nejlepší kámošky. Áďu S. a Káťu P. S oběma chodím na břišní tance. Z kluků Kubu. Je přátelský, zábavný, chytrý a vysoký.

Roman Demeďuk

Nejlepšího kamaráda Jirku znám od dětství a jmenuje se Jirka. Kdybych měl vybrat dva spolužáky ze třídy, tak jsou to Martin L. a Áďa M. Martina jsem si vybral, protože se umí bavit, je vtipný, komunikativní, zkrátka super. Áďa je malinká, tichá a nenápadná. Zato má velké srdíčko.

Áďa Maliková

Moje kamarádka je Kačka P. a Můj kamarád je Roman. S Kačkou se učíme navlékat korálky a pomáhá mi s úkoly. Roman je na mě hodný. Umí krásně malovat a hezky se chovat.

Terka Hálová

Mezi mé nejlepší kamarádky patří Áďa S. Známe se od školky, sedíme spolu v lavici a máme stejné koníčky. Je vtipná a milá. Můj nejlepší kamarád je Matyáš. Rozumíme si spolu a pomáháme si. Ale musím podotknout, že naše celá třída jsou moji bezva kamarádi.

aktualizováno: 5.9.2017 17:04:23 autor: Administrátor