Oslava v cukrárně

Protože jsme již třikrát v tomto pololetí vyhráli jako třída sběr papíru, šli jsme naši výhru oslavit do cukrárny. Mlsali jsme zmrzlinové poháry. Většina třídy si vybrala jahodový pohár, kdo neměl chuť na ovoce, dal přednost poháru s karamelem a oříšky. Po výborné svačince jsme se cestou zpátky do školy zastavili u paní Malikové, maminky naší Adélky, která má díky sběru papíru největší podíl na vítězství naší třídy. Koupili jsme jí dortíky, protože jsme jí chtěli také udělat radost. Budeme se moc snažit, abychom svoje sběratelské prvenství opět vybojovali. Sladká odměna je výborná motivace i zážitek.

aktualizováno: 5.9.2017 17:04:23 autor: Administrátor