Poslední den v 5.A

Moji milí!

Prožili jsme společně nezapomenutelné chvíle. Prošli jsme společně dvouletou cestou a mohli jsme si dovolit spoustu mimoškolních aktivit, a to proto, protože se na vás vždycky dalo spolehnout. Vytvořili jsme "rodinu". Rodinu "sourozenců", kteří se respektují, pomáhají si a táhnou za jeden provaz. Vytvořili jsme si kamarádské vstřícné prostředí a těšili jsme se jeden na druhého.

A jsme najednou v cíli. Pouštím vás dál, děti moje, a věřím, že se vám povede na druhém stupni skvěle. Základy máte, tak na nich stavte. Nezapomeňte na slušné vychování a jednejte tak, abychom na vás - vaši rodiče i já - mohli být pyšní. To, co máte za sebou, vám už nikdo nevezme a to, co vás čeká, můžete ovlivnit hlavně tím, jak budete v tom, co už umíte, pokračovat.

Přeji vám bezva prázdniny, nové kamarády a hezké zážitky. Budu ráda, když se na mě přijdete o prázdniny podívat. Budu sledovat od září vaše stránky a chodit na akce, které s vámi připraví vaše nová paní učitelka.

Mám vás moc ráda.

Vaše Kvačka