Výroba andělů s rodiči

Na podzimní třídní schůzce se rodiče s naší paní učitelkou radili,
jaké dárky by byly vhodné v letošním roce vyrábět ve výtvarných dílnách.
Vyhrál anděl, který nás provází snad na každém kroku.
Na třídní schůzce se zároveň domluvilo, kdo může aktivně pomoci a jakým způsobem.
Výtvarné dílny proběhly dvakrát, a to vždy v úterý - 1.12. a 8.12.v naší třídě.

• maminka Martina Havla zajistila polena na těla a drátky na svatozář. Poslala nám ale i dva šikovné strýčky, aby pomohli chlapcům při práci s kladivy a hřebíky.
  • rodina Matyáše Jelínka přišla na celé dopoledne pomáhat. Přinesli si kladiva, hřebíky a tavící pistoli.
  • tatínek Kačky Pospíšilové poslal Balakryl na natírání křídel a štětce pro děvčata.
  • s náročným stříháním křídel pomáhaly další dvě maminky- maminka Žanetky Homolkové a nové spolužačky Adélky Stržanovské.
  • křídla "schla" na novinových papírech a přilepila se. Paní učitelka si je přes víkend odnesla domů, aby je opravila.
  • vše se zkompletovalo a dokončilo 8.12. Pomáhala opět maminka Žanetky Homolkové. Tavící pistole donesla Kačka Jansová.
  • každý jsme si odnesl anděla, kterého jsme si vybrali, domů na památku.
  • stihli jsme dokonce vyfotografovat další medailisty, a to Matyáše Jelínka, Martina Leubnera, Kristýnu Rácovou a Kačku Jansovou.
  • vyfotili jsme i Míšu Randisovou s bratrem Lukášem, žákem 5.ročníku. Ti dokázali zařídit domeček pro knihy, který zdobí přízemí naší školy.

aktualizováno: 5.9.2017 17:04:24 autor: Administrátor