VII. třída

stín

Den jazyků

V pondělí 25. září se u příležitosti Evropského dne jazyků, který se slaví každoročně 26. září, konal na naší škole projekt „Den jazyků“.

Děti se rozlosovaly do skupin podle jazyků (Aj, Nj, Rj) a pracovaly na různých zadaných tématech. V jedné skupině se tak sešli žáci od VI. do IX. tříd a zpracovávali např. reálie různých zemí, písničky v cizích jazycích, křížovky, historii školy a spoustu dalších témat.

Cílem je vytvořit z informací, na kterých všichni pracovali, školní časopis, který bude zveřejněn na stránkách školy a ukáže všem, jak se děti dokážou poprat s nelehkými úkoly, a to navíc v cizím jazyce.

Věříme, že se projektový den dětem líbil a odnesou si z něho kromě zážitků také nové vědomosti a dovednosti.

aktualizováno: 9.1.2018 16:58:09 autor: admin