VII. třída

stín

Literatura a Malý princ

V literatuře jsme dostali za úkol si přečíst Malého prince od A.Saint Exupéryho . Většina třídy se do knihy začetla i díky Kačce Holenkové, která si tento příběh " přelouskala" během prázdnin a krásně o knize vyprávěla. V hodině jsme si přečetli ukázku z kapitoly Pijan ve slovenštině, angličtině i v němčině, což bylo velmi zajímavé a ačkoliv jsme všemu nerozuměli, dokázali jsme si jednotlivá slova domyslet. Bětka se stala na chvilku Malým princem a zahráli jsme si úvodní kapitolu. Konečně jsme pochopili , že dospělí  jsou hodně zvláštní a správně vidíme jen srdcem.

aktualizováno: 9.1.2018 16:58:09 autor: admin