VII. třída

obrazek nenacten

Soutěž „O putovní pohár ředitele MP Kladno“

Ve středu 13. září 2017 se naši žáci zúčastnili soutěže určené pro žáky 7. ročníků kladenských ZŠ.

Soutěž „O putovní pohár ředitele Městské policie Kladno“ začínala na městském stadionu Sletiště a přes les „Lapák“ pokračovala až do kynologického centra „U Zvonečku“ v Rozdělově.

Náš tým, složený z Bětky Pilmaierové, Katky Beránkové, Vítka Arlta a Kuby Doška, musel cestou na jednotlivých stanovištích splnit nejrůznější úkoly zaměřené na rychlost, šikovnost, spolupráci, bystrost, přesnost aj.

Naši sedmáci skončili v konkurenci 15 ZŠ na krásném, i když neoblíbeném, 4. místě!
GRATULUJEME a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy!

aktualizováno: 20.9.2017 17:44:48 autor: Administrátor