VIII. třída

stín

Novinky posledních dní

V minulých dnech jsme ve třídě přivítali nového spolužáka Vojtu. Naše třída tak má nyní 21 chlapců a 9 dívek.

Ve škole začíná pracovat ekotým. Vybírali jsme si do něj dva zástupce. Zvolili jsme Dominika Trachtu a Sáru Kovářovou.

Tým chlapců naší třídy, který postoupil do dalšího kola soutěže "Příroda, ve které žijeme" (viz předchozí příspěvek), splnil úkol druhého kola. Kluci vyrobili krmítko z alespoň 10 přírodnin a popsali, kterých 10 živočichů by ho mohlo využít. Jak jejich krmítko vypadá, se můžete podívat níže.

aktualizováno: 18.10.2017 16:27:19 autor: Mgr. Marcela Krunclová