VIII. třída

obrazek nenacten

O Otovi Pavlovi v knihovně

5. dubna jsme opět zavítali do Středočeské vědecké knihovny. Ve škole jsme si četli některé z povídek Oty Pavla, a tak jsme se s knihovnou domluvili na programu právě o Otovi Pavlovi. Žáci skládali úryvky z jeho tvorby, vyhledávali si o něm informace z různých zdrojů. Všechny připravené úkoly splnili, nakonec si společně zopakovali, co o Otovi Pavlovi vědí a co se dozvěděli nového. Nakonec se ale hlavně kluci neměli k odchodu. Nemohl za to ovšem Ota Pavel, ale šachy. Kluci se tak zabrali do hraní a někteří do udílení taktických rad, že vůbec nechtěli odejít. I sedmáci někdy pěkně překvapí!

aktualizováno: 5.9.2017 14:31:36 autor: admin