VIII. třída

stín

Ohlédnutí za 1. pololetím

Zadání znělo – JAKÉ BYLO 1. POLOLETÍ? CO SE TI PODAŘILO? CO NEVYŠLO?

Některé z odpovědí (výjimečně anonymně):

„V téhle polovině školního roku se mi povedlo se začít bavit s více členy mojí třídy. Zároveň se mi taky povedlo si aspoň trochu vylepšit známky z angličtiny. K tomu jsem si ale zhoršila matematiku, kterou si chci zlepšit. Tak tedy doufám, že se mi to povede.“

„S tímto pololetí jsem spokojená, jelikož mi vychází dobré známky a dost jsem se zlepšila v matematice. Jako třída jsme se nikam neposunuli, co se týče chování. Jakožto osmáci, skoro nejstarší na škole, bychom měli jít příkladem, zatím se nám to nedaří.“

„Za toto pololetí se mi docela povedlo zvláště to, že jsem se zlepšil v matematice, na kterou jsem se začal více učit, také je to ale zásluha paní učitelky Klosové, protože to právě ona nás naučila sebekázni a soustředění. Bohužel se mi moc nepovedla fyzika, ve které jsem dělal zbytečné chyby. Tento půlrok se mi líbil, protože jsem si v něm užil mnoho zábavy a úspěchu.“

„Povedlo se mi získávat docela dobré známky. Jen na začátku jsem zaváhal. Ale měl bych se začít víc učit. Zatím to flákám, ale mám dobré známky. Ale rád bych se stejně pořád zlepšoval.“

„Povedlo se mi pohoršit v ČJ, pohoršit si některé předměty. Ale přesto se snažím a učím se, co mi síly stačí. Nepodařila se mi spousta věcí, různé testy, ale s tím jsem už po zbytek školy nadměrně smířený.“

„Já myslím, že se mi podařilo udržet hezké vysvědčení a dozvědět se spoustu nových informací a zlepšit vztahy ve třídě a dozvědět se o sobě víc.“

„Svou školní práci bych zhodnotila nejspíš na výbornou. Z češtiny ani jedna dvojka a u tělocviku se nějakým zázrakem držím u jedničky. Jsem na sebe hrdá za pokrok v angličtině a hlavně mám radost z našeho vánočního vystoupení. Protože já vylezla na pódium, zatraceně! A bylo to v pořádku a ještě jsem na sobě měl košili a kravatu ve stylu Cassie. Nějaké mínus? Možná bych se mohla víc učit. Nebo začít přemýšlet o střední škole. Ale vždyť je ještě dost času…“

aktualizováno: 20.1.2018 21:21:20 autor: Mgr. Marcela Krunclová