VIII. třída

stín

Projektový den na SOŠ E. Beneše

Projektový den začal cvičným požárním poplachem a zásahem hasičů, kteří evakuovali žáky z 2. patra hořící budovy. Potom už pokračoval program poklidněji na školní zahradě, kde byla pro všechny připravena různá stanoviště. Osmáci si tak mohli procvičit své znalosti z angličtiny, literatury, o Evropské unii, i i ze sportu, plnili různé matematické a logické úkoly. Mohli si také vyzkoušet kaligrafii, poznávali bylinky a protáhli si svá těla při józe (doprovodné slovo lektorů bylo v angličtině) a také při plnění několika sportovních úkolů.

aktualizováno: 21.6.2018 15:29:31 autor: Mgr. Marcela Krunclová