VIII. třída

stín

Začátek školního roku v VIII. třídě

Začátek školního roku s sebou přinesl nový rozvrh, nový předmět - chemii, změnu některých vyučujících a jistě i chuť do učení a školní práce, ačkoli se to někteří osmáci snaží umně skrývat.

V prvních dnech jsme se mimo různých organizačních třídních záležitostí zabývali i tím, co bychom měli udělat pro to, aby se nám v naší třídě dobře fungovalo a učilo. Zamýšleli jsme se samostatně, po dvojicích, ve skupinách i celá třída. Některé připomínky byly obecnější, některé konkrétnější. Nejčastěji přišla řeč na následující:

• Být ochotný pomáhat ostatním
  • Neprovokovat se navzájem
  • Plnit domácí přípravu
  • Uspořádat pro žáky více akcí
  • Fungovat víc i jako kolektiv

aktualizováno: 6.9.2017 19:16:34 autor: Mgr. Marcela Krunclová