Vánoční jarmark

(15.12.2017)
Vánoční jarmark – kouzelná adventní akce, která přilákala do naší školy mnoho nadšených žáků s rodiči či příbuznými.

Během společného odpoledne mohli zúčastnění navštívit mnoho workshopů zaměřených na rukodělné práce, jejichž výsledkem byly tradiční vánoční ozdoby a dekorace. Hlavním motivem jarmarku byl návrat k vánočním zvykům a tradicím, které postupně z českých rodin mizí, jako například lití olova, výroba svíček a pouštění skořápkových lodiček…

Společně s Radou školy byl uskutečněn i prodej výrobků, které vytvořili naši žáci nebo jejich příbuzenstvo. Velký dík patří především ochotným rodičům, kteří se do akce velmi aktivně zapojili a umožnili mnohostrannou tvorbu,  stejně tak jako pozitivně naladěným vyučujícím.
DĚKUJEME!!

Příjemná atmosféra, vřelý přístup učitelů, předvánoční nálada a spokojenost dětí rozsvítily školní prostředí obdobně jako připravené překvapení v podobě OHNIVÉ SHOW, jež nás všechny omámila.

Neopomeňte nahlédnout do galerie plné šťastných záběrů z této události a „ohnivé“ video na webu školy.

Mgr. E. Kalová

aktualizováno: 15.12.2017 15:14:54 autor: Administrátor