skola-nadpis3.png (1)
schoolgrad.png obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten obrazek nenacten

Aktuality

Vánoční jarmark

(15.12.2017)
Vánoční jarmark – kouzelná adventní akce, která přilákala do naší školy mnoho nadšených žáků s rodiči či příbuznými.

Během společného odpoledne mohli zúčastnění navštívit mnoho workshopů zaměřených na rukodělné práce, jejichž výsledkem byly tradiční vánoční ozdoby a dekorace. Hlavním motivem jarmarku byl návrat k vánočním zvykům a tradicím, které postupně z českých rodin mizí, jako například lití olova, výroba svíček a pouštění skořápkových lodiček…

Společně s Radou školy byl uskutečněn i prodej výrobků, které vytvořili naši žáci nebo jejich příbuzenstvo. Velký dík patří především ochotným rodičům, kteří se do akce velmi aktivně zapojili a umožnili mnohostrannou tvorbu,  stejně tak jako pozitivně naladěným vyučujícím.
DĚKUJEME!!

Příjemná atmosféra, vřelý přístup učitelů, předvánoční nálada a spokojenost dětí rozsvítily školní prostředí obdobně jako připravené překvapení v podobě OHNIVÉ SHOW, jež nás všechny omámila.

Neopomeňte nahlédnout do galerie plné šťastných záběrů z této události a „ohnivé“ video na webu školy.

Mgr. E. Kalová

aktualizováno: 15.12.2017 15:14:54 autor: Administrátor