Vzpomínka na Zdeňka Milera

(04.12.2017)
Celá škola se zapojila do workshopu, který byl připraven jakožto vzpomínka na jednoho z našich absolventů…

… kterým byl Zdeněk Miler – autor světově proslulého Krtečka, který právě před 6 lety odešel do nebe slavných. Během prezentace byli žáci seznámeni s mezníky jeho života, vznikem postavy Krtečka a jeho úspěšnými epizodami. Závěrem přišlo několik kvízových otázek, které zkontrolovaly pozornost posluchačů. Nejzajímavější částí dne byla výstava předmětů s Krtečkem, které zajistili naši žáci. Celá akce byla dokumentována reportérem Kladenského deníku, aby mohla být následně zveřejněna jako článek.

Všem účastníkům vřele děkuji, nejvíce žákům 9. třídy, kteří aktivně vypomáhali při instalaci výstavy.

Mgr. Kalová

Můžete se také podívat na tento odkaz na stránky Kladenského deníku.

A informace najdete samozřejmě také na stránkách jednotlivých tříd.

aktualizováno: 5.12.2017 18:43:10 autor: Administrátor