Leden 2021

Sešli jsme se ve školce v novém roce. O vánočních svátcích a o prázdninách jsme nasbírali mnoho zážitků a to byl důvod k velkému povídání. Zabývali jsme se také tradicí svátku Tří králů. Motivační pohádka O Sněhurce nás zavedla do tématu o zvířátkách, zimě, sněhu a zimních radovánkách. A měli jsme obrovské štěstí:). Napadl sníh a my jsme si mohli sněhové nadílky užít na vlastní kůži. Ne jako v předchozích letech pouze na obrázku.
Měsíc leden však přinesl i starosti. Naši mateřskou školu zasáhla karanténa v souvislosti s onemocněním COVID-19 a MŠ byla uzavřena. Předškoláci přešli na distanční vzdělávání, které pro ně učitelky připravily. Tato forma vzdělávání pro ně byla dle zákona povinná. Rodiče, velmi Vám děkujeme za asistenci při plnění úkolů.
Společně jsme překážku zvládli. Děkujeme za spolupráci všem, vážíme si jí.
Držme se i na dále:).