Prosinec 2020

Bylo nebylo, byl prosinec, adventní čas. V mateřské škole se stále něco dělo, společnými chvílemi jsme si zpříjemnili čekání na Ježíška… A opravdu – nakonec nás Ježíšek potěšil návštěvou a pod stromečkem na děti čekala vánoční nadílka.
Máme pro Vás několik fotografií z tohoto období:
Mikuláš, anděl a čert - nikdo z dětí si nenechal ujít foto se vzácnou návštěvou.
Vánoční tradice – rozkrajování jablíčka. Povede se hvězdička? Budeme v příštím roce zdraví?
Hledání vánočního pokladu – plnění vědomostních, pohybových, zábavných úkolů s vánoční a zimní tématikou a na konci jako odměna poklad. Ale to se musí najít:). Nám se to povedlo až na druhý pokus (následující den jsme si museli cestu zopakovat):). Nám to nevadilo, protože máme dobrodružství rádi, a v lese se nám líbí.
Vážení rodiče, přejeme Vám v novém roce zdraví, štěstí a radostné chvíle s Vašimi dětmi.