7. schůzka 29.1.2024

Přivítali jsme na schůzce pana učitele Synka, který má letos zastřešující pozici nad ekokurzem. Projednali jsme místo, kde se bude letos odehrávat, určité možnosti, které nabízí jeho okolí. Vášky mohli podat podměty na aktivity, které by rádi aby se odehrály během ekokurzu. Velká zájem ve třídách má být o noční akce (stezka odvahy, noční schovávaná ..) stejně tak aktivity ve vodě. Do března členové týmu zjistí o co je zájem v jejich třídách. Také jsme se věnovali našemu dlouhodobému projektu, Vášky vyberou dotazníky, které byly rozdány žákům za účelem celoměsíčního sběru dat ohledně plýtvání potravin. Též už se budeme dívat po receptech, které se hodí na zpracování zbytkových potravin, nebo je maximálně využijí.