Něco pro zasmání

Vtipy pro děti o zvířátkách
Zvířátka jsou neodmyslitelnými postavami vtipů, však to znáte: zajíc, medvěd a další. I následující vtipy pro děti mají za hlavní aktéry právě zvířátka:

1. Co to znamená, když v řadě třiceti netopýrů, visících hlavami dolů, sedí jeden s hlavou vzhůru?
    Omdlel!

2. Kdy přináší největší smůlu vidět černou kočku, jak vám přebíhá přes cestu?
    Když jste myš.

3. Rozmlouvají spolu dvě krávy na pastvě: „Slyšela jste už, že prý lev je král zvířat?“
    „Opravdu? A kolik nadojí?“

4. V moři plavou dva žraloci a vidí windsurfaře. První: „Hele, svačina.“
    Druhý: „A dokonce na tácku s ubrouskem!“

5. Když slon sedí na plotě, jaký je čas?
    Čas vyměnit plot.

6. Proč šnek nemůže utíkat?
    Protože by mu vlály oči!

7. Potkají se dva psi a jeden druhému říká: „Kam jdeš?“
    „S blechama k veterináři.“
    „To je zvláštní, já je mám dva roky a ještě mi neonemocněly!“

8. Jsou dvě blechy na zastávce, běží kolem pes a jedna blecha říká: „Tak ahoj, jede mi autobus.“

9. Mladý pár přijede na chovatelskou stanici psů: „Jedeme vrátit toho psa, co jsme předvečerem koupili.“
    „A copak je s ním špatně?“ zajímal se chovatel.
    „No včera večer štěkal tak hlasitě, že jsme ani neslyšeli zloděje v kuchyni!“

10. „Haló, volám ohledně toho hlídacího psa, co jsme od vás koupili. Můžete nám poradit, jak to máme zařídit, aby nás pustil domů?“

11. Kouzelník pracuje na výletní lodi, a protože se obecenstvo při každé plavbě střídá, může triky opakovat. Ale má to jeden háček. Kapitán má mluvícího papouška, který všechny jeho triky už pochopil, vyrušuje a vždy obecenstvu vše poví. Například: „Pozor, má pod stolem schované květiny!“ Nebo: „Vidíte, to není ten samý klobouk!“ apod. Jednou se loď potopí, ale kouzelník a papoušek se zachrání na kusu dřeva. Oba dva mlčí a dívají se na sebe. Po třech dnech Papoušek prolomí ticho a povídá: „OK. Nemůžu na to přijít. Kam jsi tu loď schoval?!“

12. Víte, proč nechodí stonožky lyžovat? Protože než by si nasadily lyže na všechny nohy, tak by bylo léto!

13. Letí vrabec kolem silnice. Nedívá se a napálí to do cyklisty. Ptáček leží a nehýbe se. Cyklista ho opatrně zvedne a vezme si ho domů. Koupí mu novou klec, dá mu tam vodu a chleba. Po dvou hodinách se ptáček probere a říká si: „Kde to jsem? Mříže, voda, chleba... Že já jsem toho chlápka zabil!“